Partnerzy

Partnerzy kampanii „Wspieramy tarczycę świadomą dietą”:

Laboratorium testdna.pl prekoncepcja.pl   badaniaprenatalne.pl  zdrowokolorowo.pl


 

Cukrzyca.pl

Nasz serwis Cukrzyca.pl jest tworzony przez profesjonalistów z dziedziny diabetologii: lekarzy specjalistów, dietetyków, psychologów i edukatorów diabetologicznych, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę. Staramy się, aby każdy diabetyk lub osoba mu najbliższa znalazła tu coś dla siebie.

Portal powstał z myślą o wszystkich osobach chorujących na cukrzycę oraz ich rodzinach i bliskich, którzy szukają rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat choroby, wsparcia w radzeniu sobie z wyzwaniami życia codziennego oraz najnowszych i praktycznych narzędzi do lepszego zarządzania swoją chorobą.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat cukrzycy oraz tworzenie rozwiązań dedykowanych diabetykom (patrz: Asystent Cukrzycy.pl lub Kalkulator Insuliny). W tym celu aktualizujemy treści na tym portalu i pojawiamy się w miejscach, gdzie znajdujemy chorych, aby czuli nasze wsparcie.


MamHashi.pl

Portal MamHashi.pl jest tworzony przez specjalistów w dziedzinie dietetyki, diabetologii, endokrynologii i psychologii, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę. Uważamy, że edukacja w Hashimoto to niezwykle ważna część leczenia.

Rzetelna wiedza, której dostarczamy, ma na celu motywować oraz poprawiać komfort życia w chorobie.

W Polsce aż 1,6 mln osób choruje na Hashimoto, a kolejne tyle prawdopodobnie nie wie jeszcze o chorobie.
Naszą misją jest dostarczanie praktycznych narzędzi i najnowszych materiałów ułatwiających codzienne życie z Hashimoto, na każdym etapie choroby.

Rozpoczynając od postawienia odpowiedniej diagnozy, wsparcia po diagnozie,
przez dostarczanie edukacyjnych, rzetelnych treści, poruszających tematy związane z dietą, psychologią i leczeniem,
po motywację do samokontroli w chorobie.

Mamy nadzieję, że treści, które tworzymy, są dla Ciebie wartościowe, a wsparcie, którego dostarczamy, odczuwalne.


zdrowatarczyca Kampania „Wspieramy tarczycę świadomą dietą” skierowana jest do pacjentów oraz specjalistów, szczególnie endokrynologów i dietetyków. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Edukacji Medycznej „Asklepios”. Zapraszamy do współpracy lekarzy endokrynologów i dietetyków, którzy zechcieliby wesprzeć merytorycznie naszą kampanię “Wspieramy tarczycę świadomą dietą”. Poszukujemy także partnerów medialnych do wsparcia promocji. Zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy: info@zdrowatarczyca.info.
5/5 - (5 głosów / głosy)